Ubytování Nad rybníkem Nová Říše

Cena: v textu
www.ateliervesely.cz/ubytovani

Nabízíme Vám příjemné ubytování v soukromí, které se nachází v obci Nová Říše v krásném klidném prostředí kraje Vysočina nedaleko Telče. Apartmány Nad rybníkem se nacházejí na kraji obce přibližně 800 metrů od náměstí s nádherným výhledem na klášter i rybník.
Apartmány mají vlastní, plně vybavenou koupelnu se sprchou, kuchyňský kout s jídelnou, obývacím pokojem a dalšími pokoji. V penzionu jsou dva plně vybavené apartmány pro dlouhodobé i krátkodobé ubytování a jeden malý apartmán vhodnější pro krátkodobé ubytování. Volné parkování u penzionu, kryté venkovní posezení u vstupu do apartmánů, bezplatná Wi-Fi, TV, a především domácí prostředí s příjemnou atmosférou jsou velkou předností tohoto ubytování.
Ubytování v obou větších apartmánech v podkroví je vhodné i pro rodiny s dětmi. Penzion nabízí ubytování pro 1 až 15 osob.
Apartmán Západ (Klášter) je k dispozici jako kompletní samostatná bytová jednotka s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelnou, obývacím pokojem s rozkládací sedací soupravou, ložnicí s dvoulůžkem a koupelnou se sprchovým koutem a záchodem. Po schodišti je přístupná otevřená galerie v podkrovním prostoru a pokoj se třemi samostatnými lůžky. Pohodlně se zde ubytuje 5-7 osob.
Apartmán Východ (Rybník) je podobný jako sousední apartmán Západ. Tento apartmán je řešen jako samostatná bytová jednotka s plně vybaveným kuchyňským koutem, obývacím pokojem s rozkládací sedací soupravou, jídelnou, ložnicí s dvoulůžkem a jednolůžkem a koupelnou se sprchovým koutem a záchodem. Po schodišti je přístupná otevřená galerie v podkrovním prostoru, která může být využita jako herna pro děti a jako spací kout. Pohodlně se zde ubytuje 4-6 osob. Oba apartmány mají společný vstup přes zádveří a schodišťovou chodbu v podkroví, ze které jsou oba apartmány přístupné (oddělené vchody).
Malý apartmán Jih má přímý vstup ze zahrady a nabízí ubytování pro 1-2 osoby. Je spíše vhodný pro krátkodobé ubytování. V jednom menším pokoji je Vám k dispozici rozkládací postel pro 2 osoby, malá kuchyňská linka, jídelní stůl s židlemi a navazující koupelna se sprchovým koutem a záchodovou mísou.
Dospělí: 350,- Kč / noc (apartmán Západ a Východ)
Dospělí: 250,- Kč / noc (apartmán Jih)
Děti 3 - 15 let: 200,- Kč / noc
Děti do tří let (bez nároku na lůžko): zdarma
Při obsazení pokoje jednou os. cena: 500,- Kč / noc (apartmán Západ a Východ)
Týdenní pobyty: 6000,- Kč / apartmán Západ a Východ (mimo sezónu)
Týdenní pobyty: 7000,- Kč / apartmán Západ a Východ (v sezóně)

ID: 15312642 Naposledy upraveno 04.11.2019 v 09:48

777894374
Nová Říše (588 65), okres Jihlava

Odpovědět na inzerát

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: Cestování, ubytování