Sadrové omitky

Cena: 250 Kč

Cena 250Kč s DPH/ 1 m2 zahrnuje založení rohového profilu, okenní lišty a následně okenní fólie proti možnému znečištění.

Internetová stránka se připravuje a pro možné dotazy nebo objednání služby pište zde na facebooku, email profiomitky@email.cz nebo volejte na tel. 604 968 698

Celkovou cenu si můžete spočítat sami.
Např. Pokoj o výměře 3x4m a výška 2.6m.(okna. Rohy. Dveře. Osťění nemusíte počítat, jelikož tohle už máte započítáno v ceně )
(3+3+4+4)×2,6= 36,4 m2 x 250 Kč = 9100 Kč

Postupu naší práce:
Penetrace zajistí rovnoměrnou nasákavost podkladu a přilnavost omítky. Na omítaný prostor je potřeba osadit do roviny profily a okenní lišty, pomocí kterých je možné zakrýt okna fólií proti zašpinění či případnému poškození. V místě přechodů jednotlivých typů materiálů, překladů nebo při nutnosti aplikace větší tloušťky omítky je nutné vložit armovací tkaninu.

Omítky zabezpečují stabilní, pro člověka optimální vzdušnou vlhkost v místnosti a nedochází tak k efektu suché místnosti a následným dýchacím potížím. Dokonce mají stejnou hodnotu pH jako lidská kůže. Zatímco u normální omítky potřebujete nanést více vrstev (minimálně omítka + štuk) a musíte počkat několik dní, než vám omítka vyschne, sádrové omítky umožňují rychlé provedení, a omítka tak může být ve finální podobě během jednoho dne. Nehrozí také následná tvorba trhlin, což se u cementovo-vápenných omítek může stát, při nedodržení předepsané doby vyschnutí omítky, nebo její tloušťky, před nanesením štukové omítky, nebo finální barvy. Omítka dlouho vydrží, výhodou je velká mechanická odolnost. Díky sádrové omítce je možné dosáhnout hladkosti stěn bez trhlin.

Dva týdny na vyschnutí
Po vyschnutí (to záleží na teplotních podmínkách, obecně lze říci, že je to 10–14 dní) je sádrová omítka připravená k finální povrchové úpravě (tapety, nátěr, stěrkové techniky).

Obklady na omítce
Pokud bychom chtěli dát na omítku obklad, není nutné ji vyhlazovat, pouze srovnat do roviny a nechat vyschnout. Následně omítku napenetrovat a pomocí lepidla obklad nalepit.

Neznatelné napojení
Není ani problém, když chceme omítku opravovat – pokud se rozhodnu vést pod sádrovou omítkou např. elektroinstalaci, atd., jednoduše opět opravím bez znatelného napojení (fleku na omítce). Pro tento případ postačí malé, 4kg balení.

Kde použit sadrové omítky?
Můžete je použít prakticky všude, od sklepa, obýváku, koupelny až po půdu, a to jak na zdi, tak na stropy. Okenní ostění máme začištěno během jednoho dne a po vyschnutí omítky můžeme pouze vymalovat.

ID: 14013934 Naposledy upraveno 02.09.2018 v 22:05

Další podobné inzeráty: Sadrové omitky