Magnetoterapeutická sada Renaissance

Cena: 19 000 Kč
Používaná od března 2021, do října 2021. Již nevyužijeme, maminka prohrála boj s ACH :-(

Magnetoterapeutická sada Renaissance. Používaná od 3/2021, do 10/2021.
Původní cena 26910,-Kč, NYNÍ 19000,- Kč. V záruce, účtenka, návod součástí. Používala jen maminka a moc si terapii pochvalovala. Úleva od bolesti. Může se používat v sedě nebo v leže Bohužel už nevyužijeme. Pouze osobní odběr.

Magnetoterapie je přirozená a pro organismus šetrná fyzikální metoda léčby. Působením pulzního magnetického pole dochází k ovlivňování tkání lidského těla na buněčné úrovni, což vede k potlačení, případně úplnému odstranění některých zdravotních potíží, očistě organismu a regeneraci buněk. Úroveň současných poznatků umožňuje účinně využívat této metody k léčení následků chorob i k jejich prevenci. K těmto účelům jsou určeny magnetoterapeutické přístroje, které nachází své uplatnění v medicíně, lázeňské léčbě i při domácí rehabilitaci.

Pulzní magnetoterapie se stává v posledním desetiletí velmi populární alternativní léčebnou metodou. V současné době je léčba magnetickým polem – magnetoterapie, v odborných kruzích pokládána za bezpečnou a velmi účinnou fyzikální léčebnou metodu. Často bývá také nazývána "léčebnou metodou jednadvacátého století". Nejedná se ovšem o používání jednoduchých statických magnetů (náramků, bandáží nebo řetízků), ale o použití vysoce účinné léčby nízkofrekvenčním pulzním magnetickým polem. Použití magnetoterapie pro léčbu. Pulzní magnetoterapie se stává v posledním desetiletí velmi populární alternativní léčebnou metodou. V současné době je léčba magnetickým polem – magnetoterapie, v odborných kruzích pokládána za bezpečnou a velmi účinnou fyzikální léčebnou metodu. Často bývá také nazývána "léčebnou metodou jednadvacátého století". Nejedná se ovšem o používání jednoduchých statických magnetů (náramků, bandáží nebo řetízků), ale o použití vysoce účinné léčby nízkofrekvenčním pulzním magnetickým polem.

ID: 17294074 Naposledy upraveno 29.11.2021 v 14:54

Další podobné inzeráty: zdraví, výživa ve Frýdku-Místku