K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Letecké foto a video dronem


Nabízíme kompletní servis leteckého snímkování profesionální technikou.

Svatby | Reality | Inspekce | Mapování

Letecké foto a video

Nabízíme profesionální fotografie dronem se špičkovou kamerou. Tato kombinace nám umožňuje dělat fotografie z míst, kam se člověk nedostane a fotit, co fotograf na zemi nevidí. Umíme sekvenční focení, panoramata, sférické fotografie. Fotografie pořizujeme v rozlišení 16Mpx ve formátu DNG RAW. Styl focení záleží na potřebách zákazníka.

Profesionální technika nám umožňuje produkovat videa ve vysoké kvalitě. Díky tomu jsme schopni natáčet perfektně stabilizovaná 4K videa, bez nutnosti postprodukčních úprav, rychlostí až 78Km/h do vzdálenosti až 3Km (1,5km od bodu vzletu) a do výšky 300m nad terénem. Tyto záběry mohou být vysílány živě v HD rozlišení do sociálních sítí, YouTube, nebo skrze HDMI na velkoplošnou obrazovku.

Střih a úpravu videa děláme v profesionálním programu Adobe Premiere Pro. Ten nám umožňuje produkovat videa filmové kvality. Kompletní video je tvořeno na přání zákazníka.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:+420 603 953 850
WWW:http://www.droncorp.cz
Lokalita: Ostrava 30 (700 30)

Všechny inzeráty uživatele

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Letecké foto a video dronem

Práce všeho druhu

Práce všeho druhu

Nabízíme provedení prací všeho druhu- výkopové práce, úprava terénu, zámkové dl...

Cena: 1,-

TOPlist