Kostarika - Cestování na Avatar Eco Lodge - je na hranici s národním parkem Corcovado

  • Typ ubytování:: apartmán

Hledáme spolucestující do ubytování ekologickým střediskem s komplexním systémem pokud chcete zažít luxusní pobyt v zázracích okolní místní přírody.
Možnost individuálních aktivit, které si můžete během návštěvy vychutnat, jako například: safari v džunglích , blízkost oceánu.
V eko-lóži Avatar jsou vlastní trasy do džungle, kde se živočichové, jako jsou pumy, jaguáři, mimo jiné migrují přes hranici na vnější stranu národního parku. Přítomnost těchto bytostí vás bude opravdu cítit zkušenost, že jste v tropickém ráji na svých rukou. Tady příroda je stálou součástí vašeho okolí, od tukanů stoupajících nad vaším pohledem, až po šarlatové pozorování macawů , prostě nebe na zemi.
Jedinečný pohled na stranu čistého deštného pralesa vás nechává ohromen krásou nedotčené přírody bez jediné indikace lidské přítomnosti a úplné noční tmy plné jen zvuků venku. Na druhou stranu našeho výjimečného výhledu se nachází záliv Golfo Dulce , kde si můžete vyrazit na soukromé lodě pro oceánské dobrodružství a zaujmout aktivity jako rybaření, šnorchlování, pozorování mořské želvy a mangrove, delfíny a velryby exkurze mezi mnoha dalšími vzrušujícími zážitky a zážitky z vašeho života.

Ubytování ve vile pro 8 osob s vlastní vířivkou. Termín 27.10.2018 - 10.11.2018 Cena za ubytování 20000,-Kč, cena za celodenní stravu bez alkoholu 15000,- celkem za 14 denní pobyt včetně stravy 35000,- Kč. V ceně není cena dopravy, info. cílového místa sdělíme vážným zájemcům k zajištění letenek. Celou úhradu částky budeme požadovat po zajištění letenek. Možnost pro max.3 vážné zájemce, uveďte prosím zda ovládáte španělštinu či angličtinu.

ID: 14062845 Naposledy upraveno 20.09.2018 v 23:06

Další podobné inzeráty: Cestování, ubytování