Konsolidace formou americké hypotéky

Máte hodně různých půjček, úvěrů, kontokorentů apod., a součet všech splátek již převyšuje vaše příjmy?

Nabízíme produkt, který je hned po klasické hypotéce nejvýhodnější, avšak na rozdíl od hypotečního úvěru se jedná o úvěr bezúčelový, takže můžete takto snadno získat konsolidaci půjček s naprosto bezkonkurenčními podmínkami!

Jedná se o produkt AMERICKÁ HYPOTÉKA, přičemž u nás nabízíme americkou hypotéku bez registrů a bez jakýchkoli plateb předem!

Úroková sazba již od 6,9 % p.a. (RPSN od 7,2%), dobu splatnosti si u vyšších částek můžete u nás natáhnout třeba až na 20 let, samozřejmě s možností předčasného splacení kdykoli.

Půjčit si můžete částku od 200.000 Kč do 7.000.000 Kč – až 60% hodnoty nemovitosti!

Nenahlížíme ani do bankovního registru (BRKI), ani nebankovního registru (NRKI)!

Naši klienti u nás neplatí předem odhad nemovitosti, ani jakékoli jiné nesmyslné poplatky! Z vyplaceného úvěrů nám nebudete platit ani žádné tzv. provize! Pokud u nás zažádáte např. o 1.000.000 Kč, tak vám přesně tato částka bude odeslána na váš účet, tzn. do poslední koruny! U nás nestrháváme ze schválené výše úvěru žádné poplatky, poplatky z poplatků atd.!

Peníze si můžete rozdělit a využít naprosto na cokoli dle svých současných potřeb. Část můžete využít na zmíněnou konsolidaci půjček, část např. na rekonstrukci vaší nemovitosti, a za zbytek si můžete pořídit nové vybavení bytu či kanceláře.
Pokud podnikáte, můžete peníze využít na rozšíření vaší podnikatelské činnosti, na koupi nového auta (místo zbytečně drahého leasingu), a pokud něco zbude, můžete si s rodinou užít hezkou dovolenou. Je to jen na vás, nebudete nám dokládat žádné faktury.

O naši nebankovní americkou hypotéku mohou žádat podnikatelé, a díky licenci u ČNB i zaměstnanci.

Zajímá vás více informací? Na našich internetových stránkách najdete nejen více informací k jednotlivým fin. produktům, ale i interaktivní kalkulačku splátek a v záložce FAQ i odpovědi na nejčastější dotazy našich klientů.
Chcete-li, abychom na úvěru pro vás začali ihned pracovat, stačí na uvedených stránkách (aktivní odkaz pod inzerátem) vyplnit a jednoduchou on-line žádost, která je u nás pro všechny zájemce naprosto nezávazná!
Po jejím přijetí vás budeme telefonicky kontaktovat max. následující prac. den.

ID: 14948938 Naposledy upraveno 24.07.2019 v 19:28

777 774 200
http://www.nebankovnikonsolidace.cz
okres Hlavní město Praha

Odpovědět na inzerát

DOUBLE INFORMATION
Ocelkova 643/20, 198 00, Praha 9
www.nebankovnikonsolidace.cz

Více informací o DOUBLE INFORMATION

Další podobné inzeráty: finanční služby Praha