K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


KOMPLETNÍ STAVEBNÍ A ZEMNÍ PRÁCE LEVNĚJI!!!!


Provádíme veškeré stavební práce, výstavbu rodinných domů na klíč, opravy a rekonstrukce, zemní práce,zamkové dlažby,ruční i strojní výkopové práce,uprava terénu, malby a nátěry, fasády,omítky,štuky a vše kolem stavebních a výkopovývh práci. Dále provadíme likvidace pozustalosti na zahradách,sklepu,bytu.Dále malování sklepních prostor bytu, rekonstrukce bytových domů .Dodávame slevový kupon v zimním čase.
Rekonstrukce domu i bytu
Mezi hlavní činnosti naší společnosti zednické práce a rekonstrukce a výstavba rodinných domů. Jsme tu pro všechny, které čeká rekonstrukce domu, bytu či bytového jádra. Rekonstruujeme také půdní vestavby. Zajistíme veškeré řemeslné práce, které jsou s rekonstrukcí vašeho objektu spojené, ať už se jedná o elektrikářské, instalatérské či truhlářské práce. Působíme v moravskoslezském kraji
Komplexní servis
Našim zákazníkům nabízíme komplexní servis, díky kterému ušetří spoustu starostí. Postaráme se o výběr a výhodný nákup stavebního materiálu, včetně jeho dopravy. Vypracujeme projektovou dokumentaci a v případě rekonstrukce koupelny či celého bytového jádra Kompletní realizace nového zakoupeného bytu.
Adaptace rekreačních objektů
Rozhodli jste se, že chcete obývat vaši chalupu natrvalo? Kromě rekonstrukcí bytů a domů provádíme také adaptace - rekonstrukce chat a rekreačních objektů a fasád. Poradíme si i v případě, že je váš objekt chráněnou památkou. U rekonstrukce domu nám budou asistovat zkušení restaurátoři a štukatéři s platnou licencí. Zpracujeme veškeré restaurátorské zprávy a dokumentaci potřebnou k dokončení rekonstrukce a při jednání s příslušnými orgány. Pokud hledáte odborníka na rekonstrukce bytů, domů či dalších objektů, tedy:

nabízíme:
stavební práce na klíč,
přestavbu bytů,
pokládku zámkové dlažby včetně přípravy podkladu, plovoucí podlahy, betonování,
výkopy STROJNĚ I RUČNĚ bourací práce, demolice objektu,garáže,domů apod,
omítky, štuky, malování a natírání,
opravy balkonu a teras.
realizace zahrad
vyklízení pozůstalosti na zahradě,sklepů či bytů
PROVÁDÍME VEŠKERÉ STAVEBNÍ PRÁCE ,VŠEHO DRUHU.
Máte dotaz nebo poptávku? Kontaktujte nás. Sídlíme v Orlové, okres Karviná. Celý Moravskoslezský kraj a BRNO

freshhouse@seznam.cz 732 210 499

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:732210499
Lokalita: okres Karviná

Fotografie:

Další podobné inzeráty: KOMPLETNÍ STAVEBNÍ A ZEMNÍ PRÁCE LEVNĚJI!!!!

Práce všeho druhu

Práce všeho druhu

Nabízíme provedení prací všeho druhu- výkopové práce, úprava terénu, zámkové ...

Cena: 1,-

TOPlist