Jizerské Hory : Janov nad Nisou ( Bedřichov)

Cena: 350 Kč

Penzion je dlouhodobě oblíbeným místem rekreačního pobytu v Jizerských horách, v klidném prostředí v blízkosti sjezdovek, turistických a cykloturistických tras, a běžeckých tratí. Nabízíme domácí kuchyni, ubytování v pokojích se standartním vybavením. Mnoho odpočinkového a sportovně turistického vyžití. Možnost letních i zimních pobytových táborů, školky a školy v přírodě, školní lyžařské pobyty, soustředění pro sportovní a zájmové kluby. Možnost firemních workshopů, maturitních večírků i školních srazů.

Ubytování v penzionu
Penzion nabízí ubytování pro 2 až 29 osob.

Ložnice a pokoje: Jeden pokoj obsahuje 2 ložnice. V penzionu je 7 pokojů. Na pokojích nejsou ledničky ani televize. Připojení k internetu ANO.

Sociální zařízení: Sociální zařízení je společné pro 2 ložnice.

Výlety, atrakce, zábava
Možnost exkurzí do Janovské sklárny, bobová dráha v Janově je v provozu celoročně. V Jablonci možnost koupání v bazénu, v Liberci je to aqua park BABYLON, botanická zahrada, ZOO, a další zajímavosti. V okolí penzionu je mnoho turistických cest, na Bramberk, Královka, Slovanka a to jsou jen tři rozhledny z mnoha atrakcí v okolí. V Bedřichově lze pronájem tenisových kurů, projížďky na koních, přírodní koupání.

Možnosti koupání: přehrada Josefův Důl, přehrada Bedřichov, přehrada Mšeno, přehrada Harcov, vodní nádrž Fojtka, koupaliště Lučany nad Nisou, Vesecký rybník - Tajch, aquapark Centrum Babylon - Liberec, rybník Ferdinandov, koupaliště Hejnice, koupaliště Obří sud - Javorník, koupaliště Tanvald, Koupaliště Hodkovice, koupaliště Raspenava, lom Jílové u Držkova.

Blízká lyžařská střediska: Bedřichov - U Vodárny, Bedřichov, Severák, Lucifer - Josefův Důl, U PILY - Lučany nad Nisou, Bukovka - Josefův Důl, Selský dvůr - Albrechtice, Nová Ves nad Nisou, Dobrá Voda, U Tomáše - Albrechtice, Filip - Smržovka, Světlý vrch, Tanvaldský Špičák, Vesec, Detoa - Albrechtice v Jizerských horách.

Více Informací Na E-mailu : penzionuzvonu.eu@seznam.cz


ID: 14729188 Naposledy upraveno 15.04.2019 v 16:01

736788882
Janov nad Nisou (468 11), okres Jablonec nad Nisou

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: Cestování, ubytování