CHALUPA NA SAMOTĚ POD HOROU PRAŠIVOU

Cena: 200 Kč
Děti do 5 let zdarma

Pokud hledáte pobyt na chalupě v Beskydech na klidném místě, kde Vám společnost budou dělat jen lesní zvířata (srnky, zajíci), děti budou mít dostatek prostoru k vyhrání, pejsci k dovádění (oplocená zahrada) tak jste na správném místě našeho inzerátu! U nás garantujeme 100% soukromí! :o)

NABÍZÍM PRONÁJEM CHALOUPKY V BESKYDECH V CHKO (chráněná krajinná oblast) v katastru obce Komorní Lhotka. Kapacita ubytování až 15 osob (po dohodě lze i více osob).Chaloupka se nachází v klidné části obce, na úpatí Prašivé hory s širokým výhledem do regionů Frýdecka,Ostravska, Karvinska a Třinecka.

52 km od chalupy krásný Aquapark Wisla v Polsku.

VÝHODOU ubytování je velice klidné prostředí v přírodě u lesa. Celý objekt oplocen,vhodné pro rodiny s malými dětmi,pejsky. Do centra obce cca 2 km. Z chaloupky jsou krásné výhledy.

Na zahrádce posezení až pro 8 osob, využití ohně hned v zahrádce na opékání párečků nebo gril,vše zajištěno!

V přízemí chalupy se nachází předsíň s šatní stěnou a botníkem, koupelna(rohová vana, WC. V přízemí se též nacházejí dvě ložnice s přistýlkou, plně vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, pečící trouba,plynový sporák, nádobí) a krbové kamna s možností vytápění. Dále se v přízemí nachází obývací pokoj s TV / WIFI internet. V podkroví chaloupky se nachází pokoj se dvěma manželskými posteli.

Všechny pokoje v případě nepříznivého chladného počasí jsou centrálně vytápěny krbem nebo plynovým kotlem.

Od chaloupky cca 1 hodinu pěší chůze se nachází Chata Prašivá s dřevěným kostelíkem a 1,5 hodiny chata Kotař. Dále se v okruhu 30 km od chaty nacházejí na Třinecku známé vrcholy Javorový (výstup možný lanovou dráhou na vrcholu chata) , Čantorie (lanovka z polské strany a na vrcholu chata s rozhlednou) a nesmíme zapomenout na nejvyšší vrchol moravskoslezských Beskyd Lysá hora,kde se nacházejí horské chaty.

Parkování pod chaloupkou, příjezdová cesta, možnost parkování i v garáží,dle dohody.

Dospělý - 200,-Kč/osoba/den + náklady na provoz(El., plyn, voda,dřevo)

DĚTI DO 5 LET - ZDARMA
DĚTI OD 5 - 15 LET - 150,-KČ

ID: 10320583 Naposledy upraveno 16.03.2019 v 08:50

602171206
Komorní Lhotka (739 53), okres Frýdek-Místek

Odpovědět na inzerát

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: Cestování, ubytování ve Frýdku-Místku